Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

Líbí se Vám tento e-shop systém?

Celkem hlasů: 7955
Nejnovější produkty

Naše služby a produkty

Náš sortiment není příliš široký. Orientujeme se výhradně na produkty řešící nespavost, špatný spánek, poruchy spánku, regeneraci fyzických a duševních sil, a to dřevem borovice – limby z vysokých poloh tyrolských Alp. Základními produkty jsou:

Polštáře s dřevem z limby – polštáře plněné čerstvými hoblinami a vločkami z dřeva z limby

Náplně polštářů – čerstvé hobliny a vločky z dřeva limby pro výměnu náplně (doporučeno 1x ročně)

Esence z limbového dřeva – 100% přírodní éterický olej z limbového dřeva pro vytváření příjemného, zdravého a antiseptického prostředí

Produkty z dřeva z limby navozují přirozenou cestou rychlé usínání, zdravé spaní, hluboký spánek a rychlou regeneraci fyzických a duševních sil. Blahodárným vlivem na krevní oběh a antiseptickými účinky upevňují zdraví a zvyšují imunitu lidského organizmu. V neposlední řadě pak nádherná vůně limbového dřeva vytváří při dnešním hektickém způsobu života tolik potřebnou pohodu.

Velice rádi bychom přispěli k radikálnímu řešení Vašeho nekvalitního spánku. Mé osobní zkušenosti s dlouholetou nespavostí a „převratnou“ změnou kvality spánku při používání polštáře plněného hoblinami a vločkami z limby mě a již mnoho dalších našich odběratelů přesvědčily, že toto je správná a přirozená cesta k navození zdravého spánku (a nejen spánku). Trestuhodné na tom všem je, že se o blahodárném účinku dřeva zlimby u nás vůbec nic neví. Pro názornost uvádím odkazy na několik z mnohých rakouských a německých firem zabývajících se účinky limby (Zirbe)

Porovnejte si prosím naše ceny polštářů s cenami v zahraničních eshopech. Kvalita našich polštářů je přitom prémiová s ohledem na pečlivý výběr dodavatelů.

K obdivuhodným, avšak osvědčeným a vědecky prokázaným blahodárným účinkům limbového dřeva jsem se dostal šťastnou náhodou. Dovoluji si Vám proto v krátkosti vylíčit můj příběh vedoucí k zřízení obchodu s uvedenými produkty, a to:

SPÁNEK Z ALP – můj příběh

Nespavost, špatný spánek, lehký spánek, jiné trvalé nebo dlouhodobé poruchy spánku mohou vést k vážnému poškození zdraví. To je ostatně v poslední době velice častým tématem článků, publikací a pořadů ve veřejných médiích. Různé rady, „desatera“ pro přirozený, zdravý a hluboký spánek zná snad každý nespavec již nazpaměť. Pro mnohé jsou to sice pomocné, ne zcela neužitečné rady, ale jejich dodržování problémy se spánkem většinou zásadně nevyřeší. Mluvím ze své zkušenosti, když jsem si patrně zdravý spánek trvale narušil při studiu vysoké školy, kdy jsem jako sportovec přes den trénoval a po nocích doháněl studium. Zvláště na technické výkresy byl čas a klid pouze v noci. Desítky let jsem si potom nebyl schopen navyknout na pevný spánkový režim. Hluboký spánek, tvrdý spánek, přirozený spánek byly pro mě termíny, které jsem nepoznal. Únava z nedostatečné regenerace absencí zdravého spánku se hromadila a cítil jsem se často vyčerpaný.

Při jarním lyžování na ledovci jsem se v jednom tyrolském údolí dozvěděl o blahodárném účinku dřeva z borovice limby na zdravý spánek a regeneraci organizmu. Zpočátku jsem byl trochu nedůvěřivý, zdálo se mi, že to tam s tou chválou limbového dřeva trochu přehánějí. Ale protože jsem pro vidinu zdravého spaní již podstoupil téměř vše, co se dalo, obstaral jsem si tam vzorek hoblin a vloček z limbového dřeva na vyzkoušení. Již první noc s malým polštářkem naplněným vzorkem u hlavy jsem spal jako malé dítě a probudil se ráno odpočatý a plný energie. Další noci se to opakovalo a já začal věřit na zázraky. Pořídil jsem si proto celý velký polštář naplněný hoblinami a vločkami z dřeva limby. Změnil se mi v tomto směru zásadně můj život, nespavost je již jen minulostí a já bez problémů usínám, spím hlubokým spánkem a probouzím se plný energie. Kdo trpí nebo trpěl nespavostí, určitě pochopí mé nadšení.

Protože dobře vím, jak nespavost dokáže trápit tělo i ducha, rozhodl jsem se pomoci i dalším lidem, kteří mají špatné spaní a poruchy spánku jako dříve já. Zřídili jsme proto s manželkou internetový obchod s produkty z limbového dřeva. Nabízíme Vám především zdravé spaní a rychlou regeneraci těla i duševních sil. Máte-li špatný spánek, neváhejte a zkuste to s limbovým dřevem tak, jako já. Rádi Vám poradíme, poskytneme informace a nabídneme ty pravé produkty.

Pavel Císař

Neváhejte nás kontaktovat e-mailem na info@spanekzalp.cz nebo telefonicky 777 864 490. Rádi Vám poradíme a zodpovíme jakékoliv dotazy.